Découvrez le jeu MINIBLUFF !

Minibluff
lire règles du minibluff

News Leje.fr

Découvrez toutes les actualités "Leje"


Rreth 260 mijë izraelitë kanë aplikuar për leje për armëmbajtje që ...
   ABC News Albania - Mardi 5 Décembre 2023

Emri/ Dhunoi bashkëshorten dhe mbante armë pa leje, gjykata ...
   Balkan Web - Mardi 5 Décembre 2023

Gjykata e Korçës lë në burg ish-drejtorin e burgut të Fushë Krujës ...
  Shqiptarja.com - Mardi 5 Décembre 2023

Kërkoi leje të posaçme për t'u betuar, shtyhet seanca. Beleri ...
   A2 CNN - Lundi 4 Décembre 2023

Kërkon leje të posaçme për t'u betuar/ Në seancë edhe ...
   Balkan Web - Lundi 4 Décembre 2023

Kërkon leje të posaçme për t'u betuar, Beleri në seancë: Kam 7 muaj ...
   Gazeta Panorama - Lundi 4 Décembre 2023

Kërkon leje për t'u betuar, Beleri para gjykatës: Diskriminim politik ...
   ABC News Albania - Lundi 4 Décembre 2023

Dhunoi gruan dhe iu gjet armë pa leje në shtëpi, arrestohet drejtori i ...
   A2 CNN - Dimanche 3 Décembre 2023

Ndërtoi pa leje për të zgjeruar lokalin e tij në qendër të Laçit ...
   Top Channel - Dimanche 3 Décembre 2023

Po zgjeronte pa leje lokalin në qendër të Laçit, arrestohet 43 vjeçari
   ABC News Albania - Dimanche 3 Décembre 2023

Dhunoi gruan dhe u kap me armë pa leje në banesë, arrestohet ...
   Dosja.al - Dimanche 3 Décembre 2023

Bënte punime pa leje në lokal në qendër të Laçit, arrestohet 43-vjeçari
  tvklan.al - Dimanche 3 Décembre 2023

Dhunoi gruan, si u arrestua ish-drejtori i burgut të Fushë Krujës! I ...
  Shqiptarja.com - Dimanche 3 Décembre 2023


Në kaosin e ndërtimeve pa leje...
   Radio Evropa e Lirë (RFE/RL) - Samedi 2 Décembre 2023

Faktorët që çojnë në vrasje: Nga gjendja socio-ekonomike deri tek ...
  Kallxo.com - Vendredi 1 Décembre 2023

"T'i lejë skenarët me dedektiva" Aksioni opozitar, Artan Fuga: Ka ...
  Gazeta Panorama - Vendredi 1 Décembre 2023

Të dehur në timon dhe pa leje drejtimi, arrestohen 16 persona në ...
   Agjencia Telegrafike Shqiptare - Vendredi 1 Décembre 2023

Sa leje të punës do të lëshojë Zvicra për vitin 2024
   Gazeta Express - Jeudi 30 Novembre 2023

Rexhepi: Ministria e Transportit dhe Lidhjeve lëshoi leje për ...
   Gazeta Express - Jeudi 30 Novembre 2023

Sa leje të punës do të lëshojë Zvicra për vitin 2024
   Gazeta Express - Jeudi 30 Novembre 2023

Rexhepi: Ministria e Transportit dhe Lidhjeve lëshoi leje për ...
   Gazeta Express - Jeudi 30 Novembre 2023

Të dehur në timon dhe pa leje drejtimi, arrestohen 23 drejtues ...
   Agjencia Telegrafike Shqiptare - Jeudi 30 Novembre 2023

Balla Merino: Operacioni 'Sundimi i ligjit' do të shtrihet në çdo skutë ...
  RTSH - Jeudi 30 Novembre 2023

Thématiques en rapport avec Leje.fr